Hlavná stránka

Kliknite na niektoré farebné okienko nižšie
Pozvánky na oslavu, detské pozvánky, oznámenie o narodení dieťaťa, pozvánky na krst a prvé sväté prijímanie, promočné oznámenia ...
 Oznámenie je informácia o tom, že chcete nejakú životnú udalosť "vytrúbiť" širokému okruhu známych alebo iba rodine. Na toto slúžia rozličné druhy a typy pozvánok i oznámení. V mojej ponuke nájdete pozvánky na oslavy, detské pozvánky, oznámenie o narodení dieťaťa, pozvánky na prvé sväté prijímanie + krst a promočné oznámenia. Väčšinou ku všetkým pozvánkam je k dispozícii pozvánka k slávnostnému stolu. Ku všetkým pozvánkam sú k dispozícii biele alebo farebné poštové obálky s potlačou alebo bez potlače. Pre detské pozvánky na oslavu, oznámenia o narodenía pozvánky na sväté prijímanie + krst sú už k dispozícii aj grafické rámiky pre jednu vašu fotografiu s rovnakým grafickým motívom ako je pozvánka.
Objednanie je úplne jednoduché pomocou elektronických objednávkových formulárov.
Svadobné oznámenia, pozvánky k stolu, svadobné etikety, ďakovné kartičky, menovky na stôl, svadobné menu, poštové obálky ...
 Keď už muž a žena nevedia, čo od lásky so sebou, tak sa rozhodnú, že sa chcú "dokonca" života zviazať manželským putom. Práve na vytrúbenie tejto veľkej noviny svojim známym i neznámym slúžia svadobné oznámenia. V mojej ponuke mám dva typy svadobných oznámení, ktoré delím iba rozmerovo. Menšie svadobné oznámenia ponúkam do obáliek veľkosti C6 (162x114mm) a väčšie svadobné oznámenia ponúkam do obáliek DL (220x110mm). K svadobným oznámeniam je k dispozícii veľa rozličných doplnkov, ako sú napr. pozvánky k svadobnému stolu, etikety na svadobné vínko alebo pálenku, ďakovné kartičky, menovky na stôl, svadobné menu a biele alebo farebné poštové obálky s potlačou alebo bez potlače.
Objednanie je úplne jednoduché pomocou elektronických objednávkových formulárov.
Ročné kalendáre s vašimi fotografiami
 Kalendár môžete využívať na kontrolu dní, keď neviete, čo je dnes vlastne za deň alebo len tak vyvesiť na ozdobu do nejakej miestnosti. Môžete ho použiť aj pre zábavu alebo ho niekomu i podarovať. V ponuke mám iba jednostranové kalendáre, ktoré sú vypracované na jeden kalendárny rok s dvanástimi mesiacmi v roku. Kalendáre sú spracované na niekoľko rokov dopredu, takže roky v náhľadoch sú len informatívne. Máte na výber rôzne grafické motívy. Do kalendárov sa vkladajú vaše zaslané fotografie. V ponuke mám len kalendáre v rozmeroch A4 a A3.
Objednanie je úplne jednoduché pomocou elektronických objednávkových formulárov.
Pamätné tablá
 Maturitné tablá s vycapenými fotkami každý pozná a nájdeme ich sezónne vo výkladoch obchodov a podobne, keď školáci ukončujú štúdium. Pamätné tablá sú niečo podobné ale sú v rozmere A4 alebo A3. Je ich možné podarovať ako spomienku na detské časy každému školákovi alebo školkárovi v triede. Vo väčšine pamätných tabiel je jedna fotografia väčšia ako tie ostatné a do tej sa dá každá fotografia školáka v triede obmeniť, takže každý školák dostane tablo s tou svojou veľkou fotografiou. Všetky pamätné tablá sú vytvorené pre určitý počet školákov v triede. Keby bolo žiakov v triede menej, tak to problém nie je, pretože nové rozmiestnenie je jednoduchšie. Ale ak by bolo v triede žiakov viac, tak tam to už musím všetko pracne prerobiť. Preto je problém pre tablá stanoviť pevnú cenu a cena je vždy uvedená ako základná. Pamätné tablá je možné využiť aj na iné účely ako len pre školákov. Ak bude časom o pamätné tablá záujem, tak rozšírim ich grafickú ponuku. Tieto pamätné tablá je možné aj zalaminovať, takže vydržia omnoho dlhšie svieže. Keďže som aj fotograf, tak v prípade záujmu všetky deti v triede aj sám nafotím (len v exterierových podmienkach - čiže niekde vonku), aby mali všetci kvalitné fotografie ... ale len v okolí Dubnice nad Váhom.
Objednanie je úplne jednoduché pomocou elektronických objednávkových formulárov.
Laminovanie dokumentov, fotografii a iných tlačovín
 Laminovanie ochráni vaše dokumenty, fotografie, preukazy, cenníky, detské kresby a rôzne iné dokumenty vystavené častému používaniu. Laminovanie zvýši odolnosť dôležitých dokumentov voči nástrahám každodenného používania a zároveň aj poveternostným podmienkam. Takéto dokumenty môžu byť vystavené dlhšie priamemu slnečnému žiareniu. Laminujem len za tepla a do veľkosti A4 (210 x 297mm) na lesklé fólie. Táto možnosť je dostupná aj priamo v niektorých objednávkových formulároch.
Kontaktné informácie s elektronickým formulárom
 Kontakt a ostatné informácie získate na tejto stránke. Nachádza sa tam aj kontaktný formulár, ktorý môžete využiť na otázky, pripomienky, názory a návrhy. Najskôr ale v hornej ponuke kliknite na FAQ, kde už je na základné otázky odpovedané.